Tesla

Hakkımızda

Hakkımızda
Tesla Engineering Enerji Kimya Arıtma Tic. Ltd. Şti.  2005 yılından bu yana; yılların vermiş olduğu tecrübe ile Enerji, otomasyon  sistemlerinde öncü kuruluştur.

 

Sektöründe kalite ve tecrübesiyle kabul görmüş hizmet üreten saygın kuruluşları arasına girmek ve müşterilerimizin koşulsuz memnuniyetini, tedarikçilerimizin ve çalışanlarımızın huzurunu temin etmek için hizmetlerimizi bir kerede, zamanında, doğru, sürekli ve güvenilir olarak sunmayı kendimize hedef kabul ederiz.

 

Türkiye ve yurtdışında enerji sektörünün her alanında önemli projelere imza atmaktadır. HES, RES, GES, Doğalgaz ve Termik santrallerin elektrik ve mekanik montajları (EBOP-MBOP), açık şalt merkezleri, gaz izoleli şalt merkezleri, endüstriyel tesisler, pompa istasyonları, demiryolu sistemleri, Dağıtım Scada ve DMS çözümleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Yapı içerisindeki her departmanın bireysel olarak hizmet verebilmesinin yanı sıra tamamının anahtar teslim bir projede görev alabilmesi açısından alanındaki en güçlü, lider,köklü ve profesyonel şirketlerden birisidir.